O půjčkách

Inzertní portál Nabizimpujcky.cz – půjčky, úvěry, hypotéky

na těchto stránkách máte příležitost inzerovat půjčky, úvěry a hypotéky. Využijte možnost prezentovat vaše finanční produkty a zároveň získáte zpětný odkaz na vaše webové stránky.

Vaše půjčky, úvěry a hypotéky jsou členěny v abecedně seřazených kategoriích a jejich vkládání probíhá pomocí jednoduchého formuláře. Pro přidání je nutno se zaregistrovat a přihlásit (není-li stanoveno jinak). Vložené půjčky podléhají schvalovacímu procesu a jejich zveřejnění je podmíněno zaplacením jednorázového poplatku dle platného ceníku.
Platnost inzerátu s půjčkou si určujete sami a její délka není žádným způsobem omezena. Rovněž není limitován počet vložených půjček.

Registrací a vložením první půjčky se zároveň zaregistrujete jako poskytovatel půjčky, nebo její zprostředkovatel a stáváte moderátorem svého inzerátu s nabízeným finančním produktem. Ve svém účtu pak naleznete veškeré půjčky, které jste do systému vložili. Můžete je libovolně pozastavovat, nebo opět aktivovat, ovšem za předpokladu že neproběhla její expirace.

Dalším přidruženým produktem ke zveřejněným půjčkám, úvěrům a hypotékám je možnost zájemců o finanční produkty k nim vkládat komentáře a dotazy, čímž se stáváte jako poskytovatel moderátorem zde na našich stránkách a tím máte možnost včas reagovat na dotazy svých zákazníků k jejich plné spokojenosti.

Kritériem vašeho přehledu o spokojenosti vašich zákazníků hledajících půjčky je jejich možnost každou půjčku ohodnotit. Tohle hodnocení se zobrazuje v detailu každého inzerátu a Vy máte tak možnost sledovat jak se jim půjčka, úvěr nebo hypotéka líbí.

Věříme, že budete s našim inzertním portálem a jeho službami spokojeni a že nám zachováte svou přízeň.

Mnoho úspěšně poskytnutých půjček Vám přeje Team inzertního systému půjček Nabizimpujcky.cz